Denisa Urbánková

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Aleš Hlaváček | iZUN.eu
Foto Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule | Výukové skleníky ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa
Ročník: 1.
Věk:
20

Déňa je blondýna z jižní Moravy, která se snaží být stále usměvavá a pozitivní, aby tuto energii mohla předávat ostatním. Má ráda upřímnost, je vždy sama sebou a umí říct ne. Je dost ukecaná a praštěná, ale i přesto o sobě říká, že je spíše introvert. Snaží se žít naplno a má ráda spontánní akce. Ve svém volném čase nejraději cestuje, chodí na procházky, tráví čas s kamarády, věnuje se svojí práci kancelářské krysy a snaží se být nejlepší tetou pro svého synovce a svou neteř. I když sport není její silná stránka, díky ČZU přišla na svoje skills v ping pongu, jinak si ráda zajde na brusle a nebo na kole objede Pálavu.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2022?

Když jsem se o této soutěži dozvěděla, hned jsem věděla, že se přihlásím. Od malička mi doma říkají, že jsem fotogenická. Nejspíš na tom něco bude, protože ráda fotím s kamarády, tak proč se nezkusit posunout na další level? Rozhodně nejsem dokonalá, naopak, jsem úplně normální holka a ráda bych ukázala ostatním normálním holkám, že to jaké jsme, je vlastně výhra. Doslova. (smích)

Kdybys v soutěži vyhrála dovolenou snů, jak bys chtěla, aby vypadala?

Já bych hrozně ráda popsala nějakou aktivní dovolenou, protože miluju cestování, miluju poznávání nových míst, lidí a kultur, ale po zkouškovém by to byl určitě zasloužený relax někde na pláži u moře.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

ČZU na mě udělala dobrý první dojem, především kvůli svému kampusu, kde je naprosto všechno. Jsem na koleji, takže tu víceméně žiju a nemůžu si stěžovat. I přes to, jak je tato škola velká, mi přijde, že je stále v jakémsi rodinném kruhu a to je super! Nejraději tu mám menzu, kde mi strašně chutná a taky to jde vidět. (smích) A samozřejmě lamy, o tom žádná.