Nela Korešová

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Aleš Hlaváček | iZUN.eu
Foto Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule | Výukové skleníky ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: FŽP
Obor: Aplikovaná ekologie
Ročník: 2.
Věk:
22

Nela je usměvavá, milá a přátelská holčina z maloměsta, s láskou ke zvířatům, která, když se do něčeho pustí, jen tak se nevzdává. Je pro každou špatnost a zábavu. Oblíbíte si ji hlavně díky jejímu pozitivnímu přístupu k životu a nudit se s ní taky určitě nebudete. Ráda cestuje, sportuje a věnuje se atletice, zkrátka využívá svůj čas na maximum. Určitě ji chcete mít v životě.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2022?

Asi už jen z toho důvodu, že jdu do všeho s maximální energií, nasazením a nadšením. A to platí i pro tuto soutěž. Mám pocit, že jsem trochu jiná, ať už tím co ve mně je, tak i vzhledově, což doplňují mé kudrnaté vlasy. Ráda bych, aby to pro mě neskončilo finálovým večerem. Dokonce si díky Miss Agro plním svůj sen.

Kdybys v soutěži vyhrála dovolenou snů, jak bys chtěla, aby vypadala?

Dovolená snů by byla určitě pro dva, abych mohla vzít svého parťáka. Pak už je celkem jedno, kam by to bylo. Ať už moře, hory, město, příroda … je to zkrátka dovolená. Upřednostnila bych ale něco akčního a v přírodě. (úsměv)

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

ČZU se skládá z velkého množství fakult, které nabízí neskutečně oborů a proto má člověk hodně na výběr. Řekla bych, že je vysoce pravděpodobné, že najdete to, co Vás bude reálně bavit. To byl také můj důvod. Stačí jen chtít. A nejraději mám určitě to, že je vše v jednom kampusu. Veškeré fakulty, koleje, menza, knihovna, kavárna a restaurace, kluby … jaký student by si to nechválil?