Petra Vašíčková

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Aleš Hlaváček | iZUN.eu
Foto Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule | Výukové skleníky ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: FAPPZ
Obor: Chov koní
Ročník: 1.
Věk:
21

Péťa je neustále usmívající se vesnická holka, co se nebojí práce. Možná proto se pustila do studia chovu koní. Je to citlivá blondýnka, co má ráda hřebce – a tím nemyslím jen zvířata, ale i ty pod kapotou. Má ráda akci, vystřídala snad všechny druhy sportů, několik hudebních nástrojů a moc ráda zpívá. Je skromná a pokorná, proto je velmi pravděpodobné, že ji často uslyšíte říkat „prosím“ a „děkuji“ v jedné větě hned několikrát.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2022?

Na tuhle otázku opravdu nevím jak odpovědět. Možná proto, že se snažím kolem sebe rozdávat jen radost. Každý z nás má nějaké starosti, tak proč si nedělat radost navzájem nějakými maličkostmi? Úsměv a být na ostatní milý přeci nikoho nic nestojí… a když díky tomu můžete někomu zlepšit náladu nebo dokonce prosvítit den, není to skvělé?

Kdybys v soutěži vyhrála dovolenou snů, jak bys chtěla, aby vypadala?

Sluníčko, prosecco nebo dobrý drink, pláž, moře a zážitky.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

ČZU jsem si vybrala, protože mě zaujal krásný kampus a nepřeberné množství mimoškolních aktivit. Zároveň mne zaujaly obory, které se tu dají studovat. Nejraději na ní mám to příjemné prostředí, které tu je. Když si zajdete s kamarádkami na kafe, pivo nebo si jen tak sednete na lavičku na sluníčko a relaxujete.