Veronika Kulhavá

Profil

Fotografie

Foto ateliér: Aleš Hlaváček | iZUN.eu
Foto Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule | Výukové skleníky ČZU
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: FAPPZ
Obor: Kvalita potravin a zpracování zemědělských produktů
Ročník: 4.
Věk:
24

Verča je veselý a přátelský člověk, ale taky je pěkně tvrdohlavá. Přeci jen se narodila ve znamení býka. Miluje jakýkoliv typ humoru a žádnou zábavu nezkazí. Ráda tráví svůj volný čas s přáteli, buď nad půllitrem nebo na výletě. Dále ráda chodí na procházky, jezdí na kole, lyžuje nebo fotí. I když to focení dělá hodně jen pro radost. Mezi její superschopnost patří zvednutí levého obočí. Využívá toho zejména, když chce znervóznit přátele. Myslí si, že má velmi „sympatickou“ fotku v UISu.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2022?

Záludná otázka na kterou snad neexistuje správná odpověď. Každý jsme originál a na světě neexistuje naše kopie. Obrovský úspěch pro mě je už to, že mě porota vybrala z tolika zajímavých holek. A porota to bude mít teď ještě těžší vybrat tu pravou, která oplývá jedinečnou osobností. Ale proč já? Ráda bych udělala radost těm, co mě přijdou podpořit, a snad aby využili naplno slíbený transparent.

Kdybys v soutěži vyhrála dovolenou snů, jak bys chtěla, aby vypadala?

Dovolená na oceánské výletní lodi! Vždy jsem o tom tiše snila při jízdě parníkem na Mácháči. Usnete a druhý den se probudíte na jiném zajímavém místě, které můžete prozkoumat. A určitě by se měla odehrávat někde, kde je teplo. Jelikož většinu času jsem jako chodící ledovec a hledám místa, kde se zahřát.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Chtěla jsem prohloubit své středoškolské znalosti v oblasti potravin a přijít na kloub životně důležitým otázkám. Jako třeba, proč je na plátku masa „duha“ ? Na dni otevřených dveří padla tedy jasná volba a zamilovala jsem se do kampusu, který byl jak z amerického filmu. Hlavně vídám přátelskou atmosféru na každém kroku už od začátku.