Anežka Dittrichová

Profil

Fotografie

Foto ateliér & Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule & Střecha MCEV
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: FAPPZ a FŽP
Obor: Zemědělství a rozvoj venkova – Ekologické zemědělství (N-AGRIM-AGRIME) a Krajinné a pozemkové úpravy (KPU)
Ročník: 5. a 4.
Věk:
24

Anežka, holka od koní, která je přátelská, empatická a rozdává úsměv na všechny strany . Má ráda sport, zvířata a společně se svým koněm se věnuje parkurovému skákání. Ráda tráví čas s přáteli a nezkazí žádnou srandu.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2023?

Miss Agro by měla být sympatická, usměvavá, komunikativní holka, která je taková „agro-popelka”. Nebojí se vyměnit podpatky za holínky a jen tak nějaká překážka ji nezastaví. Také myslím, že je na čase ukončit sérii vítězství blondýnek z PEF a získat titul Miss Agro pro fakulty Agro a FŽP, které studuji a zastupuji (smích).

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Sociální sítě využívám především ke komunikaci. Jelikož nejsem úplně typ člověka, který rád píše zprávy, tak když to jde, jsem rozhodně raději pro osobní setkání. Zároveň trávím hodně času venku, takže myslím, že balance mezi online a offline životem zvládám dobře. Pořád stále tíhnu spíše k offline životu.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Vždycky mě to táhlo ke zvířatům a k přírodě. Na ČZU jsem si mohla vybrat obor zahrnující obojí. Navíc, je tu nádherný kampus, který by si přál na vysoké škole určitě každý. Všude kolem je spousta zeleně, což je při každodenním procházení kampusem opravdu příjemné. Navíc, která univerzita vaří vlastní pivo?