Barbora Švejnohová

Profil

Fotografie

Foto ateliér & Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule & Střecha MCEV
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: PEF
Obor: Veřejná správa a regionální rozvoj (VSRR)
Ročník: 5.
Věk:
25

Bára je ukecaná holka, která svůj volný čas nejradši tráví se svými přáteli a s rodinou. Snaží se užívat věci na maximum a často jedná z minuty na minutu, což ne vždy uvítají její přátelé, kteří jsou do toho nedobrovolně zataženi. Pokud chce něco udělat, snaží se za tím jít – možná proto je zastáncem motta „Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.“

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2023?

Vzhledem k pravému důvodu mé účasti na této soutěži ani nemohu říct nějaký sečtělý hluboký důvod, proč bych se měla stát Miss Agro.
Snad jen to, že po roce to chce změnu a výhercem může být někdo, kdo se sem přišel podívat, poznat nové lidi a celou soutěž Miss Agro si užít.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Nejsem úplně nadšenec sociálních sítí. Svůj čas většinou trávím u svých koníčků a s přáteli a sociální sítě využívám především ke komunikaci s nimi. Musím však přiznat, že jsou i večery, kdy na Tiktoku a Instagramu trávím několik hodin – člověk prostě potřebuje občas „vypnout“.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Studium na ČZU jsem si nejprve vybrala, protože jsem si nebyla jistá svým zaměřením. Po státnicích na bakalářském studiu jsem se znovu měla rozhodnout ohledně mého dalšího studia. V té době mi došlo, že to prostředí a lidé, kteří zde studují, vytváří něco, co na jiné škole zkrátka nelze získat a že bych jinou školu už nebrala.