Eliška Kovářová

Profil

Fotografie

Foto ateliér & Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule & Střecha MCEV
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: FLD
Obor: Ochrana a pěstování lesních ekosystémů (BOPLE)
Ročník: 3.
Věk:
23

Eliška je holka, co má ráda sport, který ji zlepší náladu. V prostorách KTV (Katedra tělesné výchovy) hraje dodgeball za DC Alpaca Praha, kde je kmenovým členem od samotného vzniku týmu. Dříve hrála i volejbal za VK Sever Žatec, ale ze studijních důvodů skončila. S ČZU si vyzkoušela i spoustu jiných sportů jako je sjíždění divoké řeky, ferraty a jachtingg. Eliška je milý, hodný a kamarádský člověk, který si chodí rád odpočinout od světa lidí do přírody a na přednášky jezdí na longboardu.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2023?

Kdybych se stala Miss Agro, byl by to pro mě neuvěřitelný zážitek, úspěch a těšilo by mě to na duši. Studentka z FLD vyhrála naposledy v roce 2013. Chtěla bych, aby lidé a porota viděla, že i přírodomilci dokážou být jiným způsobem také krásní a už nyní vím, že mi Miss Agro změní pohled na ženskost a s některými holkami se zde i spřátelím.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Balanc mezi online a offline životem se mi daří udržovat. Nejsem typ lidí, co si chatuje přes sociální sítě několik hodin denně, ale radši se věnuje své rodině a přátelům. Sociální sítě používám pro domlouvání akcí s přáteli a pro přehled konaných akcí v okolí. Na sociálních sítích trávím přibližně hodinu denně.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Studium na ČZU jsem si vybrala kvůli oboru, který zde mohu studovat a který mě baví. Líbí se mi pospolitost areálu a možnost brigády přímo v našem kampusu. Další skvělou věcí v areálu jsou studentské restaurace, kde si ráda sednu se spolužáky po úspěšně zvládnuté zkoušce. Líbí se mi zde i studentské organizace, které pořádají sportovní akce, ale také přednášky se zajímavými tématy. Sama jsem součástí Studentského zájmového spolku FLD, kde se snažím aktivně zapojovat a tvořit obsah.