Lucie Hlaváčová

Profil

Fotografie

Foto ateliér & Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule & Střecha MCEV
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: FŽP
Obor: Krajinné inženýrství (KRAJ)
Ročník: 5.
Věk:
23

Lucie je kudrnatá, vysoká, často bosá holka, co miluje kakao a krupicovou kaši jí zásadně od kraje. Ráda cestuje, čte a chodí na procházky. Svou lásku k pěší turistice prohloubí v létě, kdy má v plánu projít Stezku Českem.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2023?

Do soutěže jsem šla především získat novou zkušenost, poznat skvělé lidi a užít si srandu! Vím, že to toto jsou chvíle, na které budu vzpomínat celý život. Korunka by byla příjemným bonusem a také splnění holčičího snu být na chvilku princeznou.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Na sociální sítě chodím především pro inspiraci (rychlé recepci, protože u plotny mě nebaví stát příliš dlouho). Snažím se netrávit tolik času online, ale co si budeme povídat, během psaní semestrálních prací k nim utíkám častěji, než jsem ochotná si přiznat. Offline jsem v přírodě, to jsem napojená sama na sebe.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Životní prostředí se dalo studovat buď v Českých Budějovicích nebo právě v Praze na ČZU. Praha pro mě byla jasnou volbou. Kampus jsem poprvé viděla až během zápisu a musím říct, že mi prostředí učarovalo. Na ČZU jsem poznala kamarády, se kterými jsem prožila spoustu zábavy a procestovala kus světa. Mimo vzdělání univerzita nabízí široké využití volného času – od zahraničních výjezdů až po úterní cvičení na Kruháči. Člověk se tu nikdy nenudí.