Patricie Fuxová

Profil

Fotografie

Foto ateliér & Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule & Střecha MCEV
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: PEF
Obor: Veřejná správa a regionální rozvoj (VSRR)
Ročník: 1.
Věk:
19

Páťa je přátelská a neskutečně milá holka s velkým srdcem a blízkým vztahem ke zvířatům. Je to velký optimista a její nejbližší by ji jedním slovem popsali jako „sluníčko“. Mezi její koníčky neodmyslitelně patří tancování, modeling, hra na klavír, výcvik psů a cestování. Příležitostně si zahraje i nějakou menší roli ve filmech, seriálech nebo reklamě a ráda by se jednou dostala i k větším rolím. Životní výzvy přijímá s otevřenou náručí, což je i jedním z důvodů, proč se přihlásila do Miss Agro 2023.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2023?

Myslím, že mám určitý přesah a bylo by mi potěšením využít případné pozice vítězky Miss Agro 2023 nejen ve svůj prospěch, ale i ve prospěch druhých. Ráda bych se stala inspirací a podporou mnoha lidí a uskutečnila sbírku pro dobročinné účely.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Řekla bych, že záleží na situaci a je to pokaždé jiné. Jsou dny, kdy se od rána do večera nezastavím a nevím co dřív, ale samozřejmě jsou i chvíle, ve kterých se přistihnu, že jsem třeba už přes hodinu na Tiktoku. Ráda bych ale tento čas na sociálních sítích využila efektivněji a pokud bych se díky této soutěži více dostala do povědomí lidí, jednou z prvních věcí, kterou bych udělala by bylo založení sbírky pro zvířátka v útulku, která jsou bohužel často opomíjená.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Studium na této univerzitě jsem si vybrala na základě mnoha doporučení mých kamarádů a známých, zaujalo mě zde několik oborů a jejich využitelnost v praxi a samozřejmě také krásný areál.