Tereza Velechovská

Profil

Fotografie

Foto ateliér & Miss iZUN: Dominika Staščáková | iZUN.eu
Prostory: Ateliér ČZU v Aule & Střecha MCEV
Šaty: Svatební salon Delta
Make-up: Linda Měrková | Mary Kay
Hair styling: SOU kadeřnické

Fakulta: FAPPZ
Obor: Zájmové chovy zvířat (PETIM)
Ročník: 5.
Věk:
23

Terka je ukecaná, věčně optimistická a její smích uslyšíte dříve, než jí uvidíte. Ráda tráví čas se svými přáteli, rodinou a jejím nejnovějším přírůstkem – roční border kolií Sunny, se kterou se společně věnují dogdancingu. Každou zimu jí lze spatřit na svahu ve Špindlu, kde jezdí jak na snowboardu, tak i na lyžích. V létě jí zase můžete potkat na festivalech, koncertech a na dalších akcích, kde vám s potěšením zažene žízeň Redbullem nebo Jägermeisterem.

Podporujeme studenty z dětských domovů

Miss Agro podporuje mladé studenty z dětských domovů prostřednictvím Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Podpořte je i Vy! Přispět můžete libovolnou částkou na účet 2113124252/2700. Více informací najdete na webových stránkách www.nfvk.cz. Děkujeme, že pomáháte!

Proč by ses zrovna Ty měla stát Miss Agro 2023?

Otázka, na kterou nyní neznám odpověď, neboť její zodpovězení bude příslušet především porotě. Pokusím se učinit vše proto, abych jim rozhodnutí usnadnila.

Kolik času trávíš na sociálních sítích? Daří se Ti udržovat balanc mezi online a offline životem?

Více než bych chtěla (smích). Když se mi ale naskytne příležitost odjet do přírody, snažím se mobil přepnout do offline režimu.

Proč sis vybrala zrovna studium na ČZU a co máš na ní nejraději?

Studium na ČZU jsem si vybrala, protože nabízí obor Kynologie. Tento obor jsem chtěla studovat s ohledem na svoji první border kolii Hessy, která mě provázela studiem od základní školy až po vysokou školu.