Festival Miss Agro přichází poprvé ve své historii s jedinečnou novinkou. Kromě nejkrásnější studentky univerzity se naše zraky zaměří na zcela novou kategorii Strong Man! Je to tak, hledáme nejsilnějšího studenta ČZU. Budeš to zrovna Ty?

 

Krásné ženy a silní muži patří už od nepaměti neodmyslitelně k sobě. A protože již dlouho v našem kampusu doutnala touha uspořádat v rámci Miss Agro také soutěž pro muže, přicházíme s novým konceptem s názvem Strong Man ČZU! Nejedná se o nic menšího, než soutěž o nejsilnějšího muže ČZU. Máš dostatek testosteronu, šikovnosti a odvahy stát se Strong Manem? Neváhej už ani minutu a vyplň příhlášku do soutěže!

 

PŘIHLÁŠKA DO STRONG MAN ČZU 2022

 

V rámci přihlášky po Tobě chceme základní údaje o Tobě a především jednoduché krátké video, proč zrovna Ty by ses měl utkat o titul Strong Man ČZU 2022. Na základě toho pak vybereme 10 semifinalistů, kteří se utkají 3. 5. 2022 v Klubu C o 4 místa ve finále, které proběhne v rámci festivalu Miss Agro 17. 5.

Tak už neváhej ani minutu a registruj se zde. Čekají Tě rozmanité soutěže, spousta zažítků a zajímavé ceny od našich partnerů. Ale hlavně nekonečný obdiv žen a dívek. Registrace končí 25. 4.  Buď Strong Man ČZU 2022!

 

 

 

Sdílej článek