Přihláška

Proč se stát Miss Agro 2019

Miss Agro není pouze obyčejnou soutěží krásy. Kombinuje v sobě také inteligenci, šarm a eleganci – vlastnosti, které byly studentkám naší univerzity vždy vlastní. Troufáš si právě Ty stát se královnou České zemědělské univerzity? Aktuálně máme přihlášky uzavřené, znovu je otevřeme na začátku února roku 2020. Ukaž, co v Tobě je!

Spousta zábavy

Chceš zažít dva měsíce zábavy, na které nikdy v životě nezapomeneš? Poznat nové kamarády a přátele? Stačí jen vyplnit přihlášku níže.

Neocenitelné zkušenosti

Láká Tě poznat svět modelingu a focení? Pod vedením účastnice České Miss 2014 Veroniky Kašákové nahlédnete do zákulisí soutěží Miss.

Pro dobrou věc

Spolupracujeme s Nadačním fondem Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů. Staň se součástí Miss Agro a pomoz dobré věci.

Hodnotné ceny

Pro nejúspěšnější finalistky jsou připraveny hodnotné ceny a dary. Zapůjčení automobilu, šperky, oblečení, poukazy na nákupy a mnohé další.

Aktuální královny

„Kdybych měla shrnout, soutěž Miss Agro do jednoho slova, bylo by to jednoznačně slovo „zážitek“. Od castingu, přes společné akce, soustředění, až po samotné finále. Akce, na které se podílejí neuvěřitelně skvělí lidé, kteří Tě berou jako kamarádku, zároveň se chovají profesionálně a naplní celý průběh přátelskou atmosférou, že si ani nepřipadáš jako v „soutěži“. Spousta z nás jsou dívky, co se stydí a nerady vystupují před lidmi. Ale tohle je přesně ten opak, kdy si člověk užívá každou chvíli, každou minutu a touží to v životě zažít. Tohle není jen tak obyčejná akce, je to něco mnohem víc a dá se to srovnat i s ostatními soutěžemi krásy. Možná si řeknete: „Klišé, že“? Tato soutěž Vám dá mnohem víc, než kdejaká jiná. Když to nyní píši a mám každý ten zážitek před očima, tak bych do toho šla hned znovu. Děkuji za přihlášení, mami. Velké DÍKY patří především těm nejhlavnějším, díky kterým jsme tam mohly stát, díky kterým tento festival funguje a je jedním z těch nejlepších v ČR a díky, kterému letos budeš stát na pódiu právě Ty. Děkujeme celému týmu Miss Agro. Doufám, že jsem právě Tebe, alespoň trošku přesvědčila, aby ses přihlásila na casting a společně jsme si to užily až dokonce. Nebudeš litovat, věř mi. Těším se na vás, tak směle do toho!“ Tereza Pánková, Miss Agro 2018.

„Stále zvažujete, jestli se přihlásit do Miss Agro? Za mě tuto otázku loni vyřešily mé kamarádky, které mě přihlásily a já jsem jim za to teď moc vděčná. Já sama bych se asi neodvážila, protože jsem prcek a kdo kdy viděl na Miss holku pod 160 cm? Ale tato soutěž mi ukázala, že je vše možné a já vyhrála titul Miss Sympatie. Byl to nádherný pocit, když vyhlásili mé jméno a já si uvědomila, že se to opravdu stalo. Nejde jen o korunku a potlesk na pódiu, i když zapomenout se to nedá, ale především o spoustu nových zážitků, zkušeností a přátel. Tato soutěž mi mimo jiné dodala i trochu více sebedůvěry. Pokud jsem se zvládla postavit na pódium před tolika lidmi, tak už zvládnu všechno. Byla to nezapomenutelná jízda od castingu až po finále a já pevně věřím, že nikdy nebudete litovat, že jste toho všeho mohly být součástí. Protože já rozhodně nelituji! Byla bych moc ráda, kdyby Vám moje slova pomohla v rozhodnutí zúčastnit se a já se tak s Vámi mohla seznámit na castingu. Budu se moc těšit!“ Tereza Zuzánková, Miss Sympatie 2018.

Ceny a služby pro finalistky Miss Agro 2019

Dárkové balíčky od MOBIL.CZ

Dodavatel soustředění pro finalistky

Zapůjčení šatů od Svatebního salonu Delta

Balíčky s oblečením od BoardStar.cz

Poukazy na osobní make-up kurz

Dárkové balíčky od TOP Hadry

Poukazy do e-shopu na výběr plavek

Dárkové balíčky drogerie a kosmetiky

Poukazy na masáže od Sedmého nebe

Ceny od pořadatele iZUN.eu

Přihlašovací formulář

Přihlášky do 22. ročníku Miss Agro budou opět otevřeny na začátku února 2020.

S případnými dotazy se můžete obracet na e-mail soutez@missagro.cz.