Přihláška

Přihlašovací formulář

Přihlášky do 24. ročníku Miss Agro budou opět otevřeny na začátku února 2024.

S případnými dotazy se můžete obracet na e-mail soutez@missagro.cz.

Proč se stát Miss Agro

Miss Agro není pouze obyčejnou soutěží krásy. Kombinuje v sobě také inteligenci, šarm a eleganci – vlastnosti, které byly studentkám naší univerzity vždy vlastní. Troufáš si právě Ty stát se královnou České zemědělské univerzity? Aktuálně máme přihlášky uzavřené, znovu je otevřeme na začátku února roku 2024. Ukaž co v Tobě je!

Spousta zábavy

Chceš zažít dva měsíce zábavy, na které nikdy v životě nezapomeneš? Poznat nové kamarády a přátele? Stačí jen vyplnit přihlášku níže.

Neocenitelné zkušenosti

Láká Tě poznat svět modelingu a focení? Pod vedením účastnice České Miss 2014 Veroniky Kašákové nahlédnete do zákulisí soutěží Miss.

Pro dobrou věc

Spolupracujeme s Nadačním fondem Veroniky Kašákové, který pomáhá dětem z dětských domovů. Staň se součástí Miss Agro a pomoz dobré věci.

Hodnotné ceny

Pro nejúspěšnější finalistky jsou připraveny hodnotné ceny a dary. Zapůjčení automobilu, šperky, oblečení, poukazy na nákupy a mnohé další.

Aktuální královny

„Pokaždé, když se mě někdo zeptá na Miss Agro je jen jedna věc, které lituji a to, že se nemohu přihlásit znovu. Náš ročník byl trochu specifický nejen, že to byla první Miss Agro po covidu ale zároveň jsme, v porovnání s předchozími ročníky, měly méně času na přípravu, takže nebudu lhát, byla to jízda… ale skvělá! Proč by ses do Miss Agro měla přihlásit právě ty? Nejen, že poznáš hromadu skvělých lidí, ale je to zároveň skvělá možnost vystoupit z komfortní zóny. Nikdo po tobě nechce, abys chodila v plavkách a ani nezáleží na tom, jak jsi vysoká, kolik vážíš, jaké máš vlasy a nebo jestli umíš chodit na podpatcích. Jediné, co je důležité, abys byla svá! A jak jsem si celou dobu říkala já: ‚Buď se všechno povede a bude to super a jestli zakopnu, nevadí! Alespoň budu mít vtipné video‘!  Tak se neboj a doraz za námi na casting, třeba zrovna TY budeš Miss Agro 2023!“ Tereza Chaloupková, Miss Agro 2022.

„Na otázku ‚Co mi dala Miss Agro 2022?‘ bych uvedla příklad toho, že jsem byla většinou spíš introvertní holka. Když tohle teď povím před spolužáky, vysmějí se mi, protože introvert by je při setkání se mnou určitě nenapadl. Miss Agro mi dodala odvahu k tomu vystoupit ze své komfortní zóny. Představa, že bych měla vystupovat před takovým publikem byla hrozná. Ale nemějte holky strach – stačí pár chvil a tréma opadne. Pak se vám nebude chtít z parketu! Jak mě pak mrzelo že už Miss Agro končí. Naučila jsem se i mnohem lépe líčit. Holky kosmetičky byly úžasné. Co mi ale dala nejvíc, byl úžasný kolektiv holek. Parta, která držela při sobě, byly jsme tu vždy pro sebe a pomáhaly jsme si. Byla to spíš společná skvělá jízda než nějaká soutěž. Přišlo mi, jako kdybychom si to navzájem opravdu upřímně přály. Organizátoři byli taky úžasní – krásně vymyšlený program a skvělá spolupráce. Byla jsem prostě nadšená! A  opravdu vděčná za to, že mě tam tenkrát kamarádi dokopali. Proto holky, pokud máte strach – nebojte se to zkusit. Já tam taky nechtěla jít A teď? Udělala bych to kdykoliv znovu!“  Petra Vašíčková, Miss iZUN 2022

Ceny a služby pro finalistky Miss Agro

Poukazy na týmovou hru v Prison Island

Zapůjčení šatů od Svatebního salonu Delta

Balíčky s oblečením od BoardStar.cz

Ceny od pořadatele iZUN.eu

Dárkové balíčky přímo od ČZU

Poukazy na masáže od Sedmého nebe