Dnešním dnem je spuštěno přihlašování do 19. ročníku Miss Agro, jediné oficiální soutěže Miss České zemědělské univerzity v Praze. Boj o královnu ČZU pro rok 2017 právě začíná!

 

Už osmnáct vítězek poznala soutěž, jejíž historie se začala psát v roce 1999. Loňský ročník se nesl ve znamení „plnoletosti“ festivalu. Jeho vítězka Lada Pařízková vzpomíná, jak ke korunce královny ČZU přišla:

„Do soutěže jsem se přihlásila na poslední chvíli a moje představa o soutěži byla opravdu úplně mimo. Na castingu, jsem se ptala sama sebe: „Co tady šaškuju?!“ Hned po prvním společném focení mi to bylo jasné. Měla jsem velké štěstí na partu holek. Každá jsme byla něčím zajímavá, něčím, co jsme si třeba ani samy neuvědomovaly. A to je další věc, která mě na Miss Agro příjemně překvapila. Rozhoduje to, jaká jsi! Nevěřila bych tomu, ale je to tak. Takže pokud se některá z Vás nechce přihlásit z důvodu, že o sobě pochybuje, tak jediné, co mohu poradit, je jít a vyzkoušet to! A i když nevyhrajete, ty zážitky Vám už nikdo nevezme. Budu se Vás těšit na castingu a věřím, že si soutěž užijete, tak jako já.“

I v letošním roce soutěž navazuje na dobročinnou spolupráci díky partnerství s Nadačním fondem Veroniky Kašákové. Finalistky tak opět pomohou dobré věci a zapojí se do pomoci dětem z dětských domovů. A právě Veronika Kašáková, finalistky České Miss 2014 a autorka knihy Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola, se i pro rok 2017 stala patronkou této soutěže krásy.

„Účast v soutěži je zkušenost, která se nezapomíná. Nabízí spoustu zážitků a vzpomínek na celý život. Moc se mi libí propojení sebevědomé studentky se smyslem pomáhat, kde je potřeba. Dívky čeká nezapomenutelný čas a spousta chvil, kde načerpají zkušenosti, podívají se na místa, kam by se jinak nepodívaly, setkají se ze zajímavými lidmi a třeba naváží přátelství na celý život. Miss Agro je pro mě osobně soutěží, která má smysl, zdůrazňuje potřeby života – vzdělání, vztah k přírodě, ochotu pomoci druhým a zároveň ukázat sebevědomí ženy. A právě tuhle kombinaci by Miss Agro měla mít a takovou na ČZU hledáme,“ říká sama Veronika k soutěži.

Pokud tedy chceš být u zrodu dalších kapitol historie ČZU a Miss Agro, toužíš zažít spoustu zábavy, získat řadu zkušeností a vyhrát skvělé ceny, neváhej, přihlas se na casting a staň se královnou České zemědělské univerzity pro rok 2017!

 

 

Informace o castingu

Přihlašování probíhá od 6. 2. 2017 do 20. 3. 2017 pomocí formuláře na webových stránkách Miss Agro. Po odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail. V následujících dnech Vám pak bude odeslán e-mail s podrobnými informacemi k účasti na castingu.

Casting proběhne 23. 3. 2017. Ihned po skončení castingu bude oznámeno deset postupujících finalistek.

Přihlásit můžete samozřejmě i svoji přítelkyni, kamarádku či dceru, v tom případě, prosím, uveďte kontakt na Vás v poznámce.

 

 

Sdílej článek