Dnešním dnem je oficiálně spuštěno přihlašování do 18. ročníku Miss Agro 2016, jediné soutěže Miss České zemědělské univerzity v Praze. Boj o královnu ČZU pro rok 2016 právě začíná!

 

Už sedmnáct vítězek poznala soutěž, jejíž historie se začala psát v roce 1999. Tou poslední se loňském roce stala studentka Provozně ekonomické fakulty Klára Zalabáková. Jak právě ona sama vzpomíná na loňské vítězství?

„Nikdy předtím by mě nenapadlo, co vše Miss Agro v mém životě změní. Ačkoliv jde o soutěž krásy, pro mě nabyla úplně jiný rozměr. Nejenže jsem se naučila chodit na podpatcích, vyzkoušela si být středem pozornosti vizážistů a fotografů, ale hlavně jsem poznala spoustu přátel a uvědomila si, že jsem součást univerzity. Můj pocit návštěvníka se po pěti letech studia změnil na právoplatného člena, ne titulem krásy, ale tím, že jsem díky soutěži objevila ten pravý studentský život, ve kterém naplno aktivně pokračuji a užívám si ho! Teď mám pocit, že na ČZU opravdu patřím. Chci vzkázat všem holkám, které si netroufají se přihlásit: zahoďte obavy a jděte do toho po hlavě. Hlavní je si celou tu cestu od castingu, přes focení, teambuildingy až po finále pořádně užít! Korunka pro Miss Agro je pak jen třešničkou na dortu.“

miss-agro-2016-casting-plakat-1024x1450Letošní rok je navíc v mnohém přelomový, celá Miss Agro dostává nový rozměr a z obyčejné soutěže krásy se stává soutěží více elegantní a smysluplnější. Poprvé budou finalistky zapojeny, ve spolupráci s patronkou Veronikou Kašákovou, finalistkou České Miss 2014, a společností Nadání a dovednosti o.p.s., do prospěšných činností a pomoci dětem z dětských domovů. Více o této spolupráci se můžete dočíst v článku domé studentky se smyslem pomáhat, kde je potřeba. Dívky čeká nezapomenutelný čas a spousta chvil, kde načerpají zkušenosti, podívají se na místa, kam by se jinak nepodívaly, setkají se ze zajímavými lidmi a třeba naváží přátelství na celý život. Miss Agro je pro mě osobně soutěží, která má smysl, zdůrazňuje potřeby života – vzdělání, vztah k přírodě, ochotu pomoci druhým a zároveň ukázat sebevědomí ženy. A právě tuhle kombinaci by Miss Agro měla mít a takovou na ČZU hledáme,“ říká sama Veronika k soutěži.

Pokud tedy chceš být u zrodu této nové a dospělejší soutěže Miss Agro, toužíš zažít spoustu zábavy, získat řadu zkušeností a vyhrát skvělé ceny, neváhej a přihlas se na casting a staň se královnou ČZU pro rok 2016!

 

 

Informace o castingu

Přihlašování probíhá od 13. 2. 2016 do 14. 3. 2016 pomocí formuláře na webových stránkách Miss Agro. Po odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail. V následujících dnech Vám pak bude odeslán e-mail s podrobnými informacemi k účasti na castingu.

Casting proběhne 17. 3. 2016 v prostorách Kruhové haly ČZU. Ihned po skončení castingu bude oznámeno deset postupujících finalistek.

Přihlásit můžete samozřejmě i svoji přítelkyni či kamarádku, v tom případě prosím uveďte kontakt na Vás v poznámce.

Sdílej článek