Po první úspěšném ročníku nové soutěže Strongman přichází jeho druhé pokračování! Stejně jako v loňském roce se i letos poperou pánové o titul nejsilnějšího muže ČZU. Kdo z Vás přijme tuhle výzvu? Neváhej se přihlásit!

 

Soutěží se podle mezinárodních pravidel strongmanských soutěží. Stejně jako v loňském roce bude garantem soutěže S&B Fitness. A už teď Vám můžete slíbit, že se můžete těšit na opravdové speciality! A pozor – v letošním roce otevíráme soutěž nejen pro studenty ČZU, ale také pro zaměstnance.

 

PŘIHLÁŠKA DO STRONGMAN ČZU 2023

 

V rámci přihlášky po Tobě chceme základní údaje o Tobě a především jednoduché krátké video, proč zrovna Ty by ses měl utkat o titul Strongman ČZU 2023. Na základě toho pak vybereme 10 semifinalistů, kteří se utkají 26. 4. v Klubu C o 4 místa ve finále, které proběhne v rámci festivalu Miss Agro 16. 5.

Tak už neváhej ani minutu a registruj se zde. Čekají Tě rozmanité soutěže, spousta zažítků a zajímavé ceny od našich partnerů. Ale hlavně nekonečný obdiv žen a dívek. Registrace končí 23. 4.  Buď Strongman ČZU 2023!

 

 

Sdílej článek