Rok se s rokem sešel a areál ČZU zase ožil díky Miss Agro 2019. Každoroční finále soutěže krásy a hudební festival si i přes nepřízeň počasí nenechalo ujít tisíce návštěvníků.

 

Letošní 21. ročník soutěže byl zajímavý nejen díky krásným finalistkám, ale i díky našlapanému programu, který si diváci neužívali na jedné, ale dokonce na dvou pódiích. Hlavní stage lákala diváky jak promenádami finalistek, tak i kapelami Faraday, Lety Mimo, Prago Union, UDG a headlinerem večera slovenskou kapelou No Name. Vedlejší MOBIL.CZ stage zase přivítala DJ Zeekeeho, DJ Lowu a DJ Roxtara, dále skupiny Hnd Grenade, JEN a jako lavina se přiřítil dokonce Vojtaano.

Ve 20:30 se konečně všichni, napjatí jako struny, dočkali velkého vyhlášení. Novou vítězkou Miss Agro pro rok 2019 se stala třiadvacetiletá Karolína Junková, studentka Provozně ekonomické fakulty obor Hospodářská kulturní studia.

Vítězky Miss Agro 2019

Miss Agro 2019 – (7) Karolína Junková (PEF)
I. Vicemiss Agro 2019 – (6) Eliška Pojerová (PEF)
II. Vicemiss Agro 2019 –  (5) Veronika Čermáková (PEF)
Miss iZUN 2019 – (2) Klára Vlášková (FAPPZ)
Miss Sympatie MOBIL.CZ 2019 – (4) Kristýna Hanušová (TF)

Po celou dobu soutěže se o všechny finalistky staralo SOU kadeřnické a Make-up Institute Prague. Šaty byly dívkám již tradičně zapůjčeny Svatebním salonem Delta. Ručně vyrobené korunky s logem festivalu pocházejí od společnosti Šenýr Bijoux. O choreografii se postarala vítězka Miss Agro 2012 Lenka Stančeková.

 

Oficiální aftermovie Miss Agro 2019

 

Sdílej článek