Ano, vidíte dobře! Po náročném castingu porota vybrala naší letošní finálovou desítku slečen, které se již 14. 5. 2019 utkají o korunku a titul Miss Agro 2019.

V porotě již tradičně zasedla Petra Vyoralová ze Svatebního salonu Delta v Mostě, která naše krásné dívky každoročně šatí, DJ Roxtar, hlavní DJ celého festivalu, loňská Miss Agro Tereza Pánková spolu s Terezou Zuzánkovou, Miss Mobil.cz 2018, Aleš Kotrbatý, šéfredaktor iZUN.eu a nesměl chybět ani Vojtěch Dvořák jako jeden z pořadatelů celé akce. Na casting dorazilo 24 krásných a zajímavých dívek, proto pro porotu nebylo vybírání jednoduché, letošní ročník byl totiž opravdu silný, ale o to zajímavější bude letošní finále.

V šatně, kde normálně panuje napětí a stres, letos panovala opravdu přítelská a milá atmosféra. Dívky si sedly již od první chvíle a navzájem se podporovaly a povzbuzovaly. Po prvním společném nástupu začala první disciplína a to minutové představení porotě. Už po minutě každé z dívek bylo všem jasné, že rozhovory ve druhém kole budou opravdu zajímavé, protože každá z dívek měla co říct. Děvčata pomalu ani nemrkla a už se řadily na promenádu v plavkách a rozhovory s porotou.

Po druhém kole přišlo to, čeho se všichni obávali. Vybrat z těchto 24 nádherných slečen pouze 10 finalistek. A kdo porotu nakonec uchvátil nejvíc?

S radostí Vám představujeme letošní finálovou desítku:

 

Finalistky Miss Agro 2019

 

1. Kateřina Bláhová

Fakulta: PEF
Obor: PAA 
Ročník: 3.
Věk: 22

 

2. Klára Vlášková

Fakulta: FAPPZ
Obor: ABZU
Ročník: 3.
Věk: 23

 

3. Kristýna Laiová

Fakulta: PEF
Obor: INFO
Ročník: 2.
Věk: 23

 

4. Kristýna Hanušová

Fakulta: TF
Obor: OPTN
Ročník: 4.
Věk: 25

5. Veronika Čermáková

Fakulta: PEF
Obor: PAE
Ročník: 1.
Věk: 19

 

6. Eliška Pojerová

Fakulta: PEF
Obor: VSRRMN
Ročník: 5.
Věk: 24

 

7. Karolína Junková

Fakulta: PEF
Obor: HKS
Ročník: 3.
Věk: 23

 

8. Diana Kratochvílová

Fakulta: PEF
Obor: PAAN
Ročník: 4.
Věk: 23

 

9. Sára Frankenfeldová

Fakulta: FŽP
Obor: UTSS
Ročník: 1.
Věk: 19

 

10. Marie Růžičková

Fakulta: FŽP
Obor: BEKOL
Ročník: 2.
Věk: 21

 

 

Sdílej článek